درباره ما

درباره ما

تکنولوژی پیشرفته ساخت آلمان

Easy Motion Skin تنها در آلمان تولید می‌شود تا از تحقق اهداف موردنظر و استانداردهای کیفی اطمینان حاصل شود.

این کار کمک می‌کند تا از بسیاری از مزایای تولید در آلمان به عنوان قطب اقتصادی بهره‌مند شویم.

همچنین ما اکنون در حال کار بر روی تعداد دیگری  از محصولات پزشکی بر اساس اصول تحریک الکتریکی ماهیچه (EMS) هستیم تا مفاهیم کنونی را با روش‌های بسیار مبتکرانه جایگزین کنیم.

مرکز اصلی EMS GmbH در شهر لایپزیک (آلمان) واقع است که شرکتی بسیار ابتکاری است که بر روی ساخت و توسعه در زمینه EMS (تحریک الکتریکی ماهیچه ها) کار می‌کند که تیمی متشکل از کارشناسان مجرب در اختیار دارد . هر یک از قسمت‌های شرکت دارای پرسنل حرفه‌ای مخصوص به خود است که با دقت کامل مشغول طراحی و تولید محصولات نو و مدرن در زمینه EMS هستند.

این شرکت که توسط دکتر درک فرتزش (Prof. Dr. Dirk Fritzsche) تأسیس شد، از تخصص پزشکی و علمی برای ایجاد اولین ابزار بی‌سیم EMS با الکترودهای خشک استفاده کرد که ایزی موشن اسکین (Easy Motion Skin®) نام دارد. این ابزار، فناوری روز دنیا و دانش اثبات‌شده پزشکی را به شیوه‌ای کاملاً نوین ترکیب کرده است. این محصول از مفاهیم سنتی EMS  ایستا فاصله گرفته و آموزش بسیار کارآمد EMS را بسیار نوآورانه‌تر و پویاتر کرده است.

هیئت علمی

پروفسور درک فرتزش و تیمش در آلمان

پروفسور دکتر فرتزش و تیمش به همراه دیگر متخصصانی که تحقیقاتی درباره تأثیر EMS بر روی بیماران ، پیشگامان، مبتکران و راه گشایان فناوری ‌ EMS  بی‌سیم مورد استفاده در Easy Motion Skin هستند.

فرتزش به ضعف‌های فناوری‌های کنونی EMS پی برد و اولین سیستم بی‌سیم EMS  را به عنوان بخشی از پروژه مورد حمایت وزارت علوم فدرال تولید کرد. او همچنین اولین الکترود خشک را به ثبت رساند و از این طریق امکان آموزش EMS  بدون رطوبت اضافی را ممکن کرد.

او در حین تولید این محصول، بیش از 2000 جلسه آموزشی درباره بیماران نارسایی قلبی در هرزنتروم نوردراین-وستفالن برگزار کرد. نتایج شگفت‌انگیز این جلسات توسط او و تیمش در چندین اثر شرح داده شده‌اند.

مهم‌ترین نتایج عبارتند از افزایش قابل‌توجه کسر جهشی قلب، کاهش فشارخون و میزان قند و (به عنوان اثر ثانویه) کاهش درد ناحیه پایین کمر.

پروفسور دکتر درک فرتزش

جراح قلب و پزشک ارشد در سانا هرزنتروم در کوتبوس

 

 

 

 

پروفسور دکتر فرتزش جراح قلب و پزشک ارشد در سانا هرزنتروم (Sana Herzzentrum ) در کوتبوس است. او و تیمش نقشی مهم در تولید و پیشرفت Easy Motion Skin  ایفا کرده‌اند.

 درباره EMS

Ems می تواند تمرینات مبتدی و پیشرفته ورزشی را با شبیه سازی تمرینات عضله ای در ورزشهای بوکس، گلف و تنیس، فوتبال و دومیدانی بازسازی کند.