تجربه های دنیایی منحصربفرد با آموزش EMS

و تمام مزایای این فناوری

پرورش بی عیب و نقص عضلات (EMS)

در این فناوری از روش تحریک الکتریکی عضلات (EMS) بعنوان یکی از کارآمدترین روش‌ها برای انجام تمرینات پرفشار در کوتاه مدت استفاده شده است. این سیستم تقریبا تمام عضلات شما را با استفاده از پالس های الکتریکی با فرکانس پایین تحریک میکند. فناوری EMS جدیدترین فناوری در عصر حاضر است و به شما این امکان را میدهد تا تمرینات بدنی خود را به ساده ترین و موثرترین شکل ممکن انجام دهید.

در صورتی که هدف شما کسب قدرت فوق العاده، استقامت، از بین بردن سلولیت یا آرامش بدنی باشد ، EMS یک برنامه آموزشی در اختیار شما قرار میدهد که بیشترین تأثیر را در کوتاهترین دوره زمانی دارد. تنها در یک جلسه تمرین 20 دقیقه ای شما میتوانید نتایجی کسب کنید که 18 برابر موثرتر از نتایج ناشی از تمرینات سنتی باشد که در آنها از تحریک الکترونی استفاده نمیگردد .

در پایگاه دانش ما میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد تحریک الکتریکی عضلات، اثرات، مزایا و عواقب غیرقابل پیش بینی بدست آورید.

آزادی حرکت در تمامی جهات

شما میتوانید حرکات قدرتی، قلبی و متابولیکی را در حالت ایستاده یا در حال حرکت و در داخل یا خارج از منزل و با استفاده از تجهیزات ورزشی کلاسیک بخوبی انجام دهید و نیازی به منبع برق خارجی نیست.

فناروی EMS امکان بیشترین آزادی حرکت را برای شما فراهم میکند. عواملی که موجب محدودیت در این روند میشوند نیز با استفاده از فناوری بلوتوث و فناوری انعطافپذیر Easy Motion Skin   به تاریخ میپیوندند. شما میتوانید یک جلسه تمرین 20 دقیقه ای را تنها با یک بار شارژ کردن باتری انجام دهید.

خلاقانه، بی قید و شرط

صفحه نمایش لمسی آن به شما اجازه میدهد تا بتوانید تمامی عملکردهای دستگاه را کنترل نمایید. برنامه آموزشی (اپلیکیشن) این دستگاه متشکل از  8 گروه مختلف و متنوع آموزشی است. این تعدد برنامه ها به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید برنامه آموزشی انتخاب نمایید که دقیقا با اهداف مد نظر شما مطابقت داشته باشد.

ارتباط کاربر با دستگاه بسیار آسان بوده و برنامه ای که روی آن نصب شده است میتواند اطلاعات مفیدی در مورد هر یک از مراحل آموزشی در اختیار شما قرار بدهد.

Easy Motion SKin App

Easy Motion Skin از فناوری با کیفیت بالا، مدرن ، یک تکه و فناوری MotionSkin با کارایی بالا ساخته شده است که شما می توانید آن را از طریق بلوتوث به آیپد یا آیفون متصل نمایید. قطعۀ PowerBox قلب این سیستم بوده و به عنوان یک رابط بین نرم افزار ( اپلیکیشن ) EMS  و  سیستم MotionSkin عمل میکند.

طراحی هوشمندانه این دستگاه باعث می شود تا کاربر بتواند ارتباط بصری موثری با آن برقرار نماید و کار با آن را آسان و موثر جلوه دهد. اپلیکیشن با قابلیت ارتقا، به شما امکان میدهد تا بتوانید به سرعت و سادگی، تغییرات جدید را اعمال نمایید.

دلایل انتخاب EMS

dynamisches-Training

تمرین با EMS در حال حرکت

بر خلاف تجهیزات سنتی، میتوان تمرینات قدرتی، قلبی و عروقی و یا متابولیکی را در شرایط ایستاده و یا در حال حرکت را در داخل و یا خارج از منزل انجام داد.
Effekte

سلامتی و تأثیر تمرینات

نتایج تحقیقات علمی به عمل آمده، بیانگر وجود تاثیرات مثبت تمرینات EMS بر روی بدن می باشد.
icon-Bluetooth

بیسیم و آزاد

این دستگاه به لطف استفاده از فناوری بلوتوث، حداکثر آزادی حرکت را برای شما فراهم می کند.
iPhone-iPad

کنترل آسان

استفاده از اپلیکیشن آسان بوده و تمامی ویژگیهای یک فناوری نسل آینده را در خود دارد.
MotionSuit-und-Weste

منسوجاتی با تکنولوژی بالا

انعطاف پذیری بالای فیبرهای ضد باکتریایی که در این دستگاه به کار رفته اند منحصربفرد است. مواد استفاده شده در آن بسیار سبک، مقاوم و قابل شستشو می باشد.
icon-Spray

الکترودهای خشک

با توجه به انعطافپذیری پوست، از الکترودهای خشک استفاده شده است تا نیازی به رطوبت اضافی بر روی MotionSkin نباشد.
Flagge-Germany

تکنولوژی بالا، ساخت آلمان

شرکت EMS به منظور انجام طراحیهای مدرن و تولیدات با کیفیت، محصولات خود را منحصراً در آلمان تولید میکند.
watch

روش های استودیویی (باشگاهی)

زمان مناسب با تمرین کارآمد. 20 دقیقه تمرین با این دستگاه نتایجی مشابه با انجام تمرینات سنتی به مدت 4 ساعت را در پی دارد.
EMS-icon-Schulungsmaterial

آموزش و پشتیبانی

اطلاعات مورد نیاز و پشتیبانی کامل از سوی توزیع کنندگان ارائه می گردد و جلسات آموزشی جامعی در سراسر جهان برگزار می شود.

لطفا مسیر خود را بر روی تور ما انتخاب نمایید

تور EMS

فرصتی منحصربه فرد برای انجام تمرینات حرفه ای در هر زمان و هر مکان فراهم می کند. این دستگاه را تهیه کنید و از انجام تمرینات EMS در خانه و یا هر جای دیگر، درست مانند حرفه‌ای ها، لذت ببرید.

تور برای حرفه ای ها

ما محصول Easy Motion Skin را برای استفاده حرفه ای و تجاری پیشنهاد می دهیم. علاوه بر ویژگی‌های قبلی، این محصول دارای نرم افزارهای پیشرفته و سیستم قابل حمل بوده و مجوزهای لازم را دارا می باشد.