استفاده از فناوری Easy Motion Skin باعث می شود

تا بتوان کارها را راحت تر و موثرتر از قبل انجام داد.

سیستم استودیویی EMS

تکنولوژی خلاقانه Easy Motion Skin  فراهم کنندۀ هزاران فرصت جدید برای هر یک از مفاهیم تمرینی شخصی می باشد. ما به شما و مشتریان شما، فناوری MotionSkin که جدیدا ارائه شده است و همچنین استفاده از سیستم بیسیم درکاربردهای سنتی را پیشنهاد می دهیم. استفاده از اجزای سخت‌افزاری و نرم افزای خلاقانه در این محصول ما را قادر می نماید تا بتوانیم محصول خود را در عرصه ورزش‌های مختلف، تناسب اندام و توانبخشی ارائه نماییم.

Easy-Motion-Skin-Studio-Bildergallery-9

سیستم باشگاهی توسط افراد حرفه ای با نیازهای شما مطابقت داده شده است

ems-studio-training

Easy Motion Skin

بر اساس تمام نوآوری ها و مزایای این سیستم، آزادی و امکاناتی که امروزه برای انجام تمرینات و فرآیندهای درمانی در دسترس است هرگز قبل از این وجود نداشت.
kabellos-ems-Westensystem

سیستم قابل پوشیدن بی سیم

سیستم خلاقانه و بیسیم جایگزینی است برای تکنولوژی های قدیمی و امکانات بیشتری برای ابعاد مختلف بدنی و یا استفاده های طولانی مدت برای شما فراهم نموده است.
ems-studio-apps

نرم افزار باشگاهی

نرم افزار باشگاهی نه تنها طراحی هوشمندانه ای دارد ، بلکه قدرت آن نیز 30% افزایش یافته است. ویژگیهای جدیدی برای کاربران حرفه ای اضافه شده است و برنامه های منحصربفرد تمرینی، قابلیت ذخیره داده ها، قابلیت تجزیه و تحلیل داده ها، امکان به اشتراک گذاری داده ها و بسیاری از موارد دیگر به آن افزوده شده است.
EMS-Cloud-Services

سیستم ابری ( Cloud Service )

این سیستم امکان انجام تمرین در هر زمان و مکانی را مهیا می کند . خدمات ما مبتنی بر سیستم ابری بوده و مشتریان و مربیان می توانند همیشه به داده های ثبت شده دسترسی داشته باشند و مشتریان خود را راهنمایی کنند.

سیستم جیبی و MotionSkin بیسیم

علاوه بر وجود پوشش های فردی، سیستم باشگاهی ما از فناوری هوش مصنوعی نیز بهره برده است. استفاده از این سیستم بیسیم بسیار آسان است. منسوجات و مواد بسیار سبکی که بکار رفته اند موجب کاهش چشمگیر وزن دستگاه شده و به کاربر اجازه می دهد تا بتواند در حال حرکت نیز از آن استفاده نماید و همچنین وجود الکترودهای خشک موجب گردیده تا کاربران بتوانند یکی پس از دیگری از جلیقه های پوششی آن استفاده نمایند.

انواع مختلفی از جلیقه های پوششی برای بازو، پاها و اندام های تحتانی بدن وجود دارند. این بدان معنی است که هیچ مشتری را از دست نخواهید داد  و هیچ کس هم مجبور به خرید یک سیستم  شخصی نخواهد بود .

خدمات هوشمند برای حرفه ای ها

نسخۀ باشگاهی این سیستم شامل یک ارتباط اینترنتی برای ثبت نام از مشتریان می باشد. هر مشتری دارای حساب کاربری مجزایی است و تجزیه و تحلیل های مختص به خود را دریافت میکند. سیستم ابری میتواند تمام مراحل تمرینی را ذخیره نماید و براحتی میتوان به تنظیمات قبلی سیستم دسترسی داشت.

استفاده از یک نرم افزار رسانۀ اجتماعی اجازه میدهد تا هر مشتری بتواند نتایج مربوط به خود را مشاهده نماید و نتایج حاصل را از طریق این رسانه ها اجتماعی با کل دنیا به اشتراک بگذارد.

علاوه بر این، شما میتوانید به عنوان یک شریک تجاری عمل کنید. با انجام این کار، شما توسط ما بعنوان یک نماینده معرفی خواهید شد و میتوانید آموزش های لازم را نیز دریافت نمایید. شما می توانید با توجه به قدرت فروش و حجم فروش خود از ما حق کمیسیون دریافت کنید.

این سیستم ترکیبی است از ویژگی ها و خدمات مختلف برای استفاده های عادی و حرفه ای. مدیریت این سیستم بصورت بصری بوده و ویژگی های اضافی این سیستم اعم از کارایی هوشمند آن، به مشتری کمک می کند تا بتواند در حال حرکت نیز تمرینات خود را انجام دهد.

نرم افزار باشگاهی  به شما این امکان را می دهد تا برنامه های متناسب با شرایط بدنی مشتری ارائه نمایید. این امکان ، انعطاف پذیری در ارائه برنامه های تمرینی مختلف را نیز فراهم میکند.

کاربران حرفه ای تقریبا 30% بیش از بقیه از مزایای این سیستم می توانند استفاده نمایند. استفاده از سیستم با قدرت بالا فقط بایستی توسط افراد آموزش دیده صورت بگیرد.

ویژگی های خدمات و نرم افزار باشگاهی  EMS

مشاهده، بازیابی و ذخیره تنظیمات سیستمی و کانالی برای هر کاربر
وجود نرم افزار رسانه اجتماعی اجازه می دهد تا کاربران بتوانند نتایج و میزان موفقیت های شخصی خود را مشاهده نمایند.
به اشتراک گذاری موفقیت های تمرینی از طریق رسانه های اجتماعی
فعالیت بعنوان یک فروشنده و ارائه خدمات به مشتریان پس از طی آموزش های لازم
بهره مندی از درآمدهای بلندمدت از طریق سیستم مدرن فروش و فرصت کسب درآمدهای بیشتر سیستم ابری
تهیه برنامه های تمرینی فردی مبتنی بر قدرت و زمان مورد نظر
افزایش 30 درصدی
مدیریت مشتری مبتنی بر سیستم ابری
حساب مجزا برای مشتری در پلت فرم مبتنی بر سیستم ابری
امکان مشاهدۀ تجزیه و تحلیل های تمرینی برای تمامی کاربران از طریق سیستم ابری