سؤالات متداول

سؤالات متداول

Easy Motion Skin برای چه کسانی مناسب است؟

در وهله‌ی اول برای همه‌ی بزرگسالانی که می‌خواهند عملکرد فیزیکی خود را به شیوه‌ای ساده و حرفه‌ای بهبود ببخشند مناسب است. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به پایگاه داده‌ای ما مراجعه کنید.

چگونه با Easy Motion Skin تمرین کنم؟

Easy Moton Skin تقریباً یک دستگاه تمرین کلی است. با استفاده از فرکانس‌ها و زمان‌های تحریک مختلف، بیش از ۹۰ درصد ماهیچه‌هایتان فعال می‌شوند.

این امر فرصت‌های تمرینی نامحدودی پیش روی شما قرار می‌دهد؛ به‌عنوان ورزشکار عادی بر اساس شرایط تعیین شده توسط مربی حرفه‌ای، به‌عنوان ورزشکار تفریحی بر اساس توان خودتان، و به‌عنوان فردی غیر ورزشکار از طریق حرکت کردن به همراه فعال‌سازی / تحریک کردن می‌توانید از این فرصت‌ها استفاده کنید.

با استفاده از تحریک بیشتر، نتایج حاصل از تمرین را چند برابر کنید . می‌توانید گروه‌های ماهیچه‌ای را از این طریق کنترل کرده و هدف قرار دهید.
یک پیاده‌روی ساده تبدیل به دوی ماراتن می‌شود، دوچرخه‌سواری به تمرینی سخت بدل می‌شود، و …. .

شما می‌توانید بدون بلند کردن وزنه، تمرین قدرتی سنگین انجام دهید و از این طریق مانع ایجاد فشار خطرناک بر روی مفاصل و دیسک‌های ستون فقرات خود شوید.

با Easy Motion Skin حتی تمیز کردن خانه و خرید کردن به جلسات تمرینی مناسب تبدیل می‌شوند. گردش خون و سوختن چربی افزایش پیدا می‌کند و عدم توازن ماهیچه‌ای برطرف می‌شود. مربی شما بهترین گزینه‌های تمرین شخصی به همراه ترکیبی از جلسات تمرینی خصوصی با نظارت مستمر را برای حصول نتایج بهینه پیشنهاد می‌کند.

چرا نمی‌توانم Easy Motion Skin را به‌صورت آنلاین خریداری کنم؟

Easy Motion Skin یک دستگاه تمرینی گسترده است که تنها پس از آموزش و تمرین دیدن باید مورداستفاده قرار گیرد. شما نمی‌توانید بدون تمرین‌های لازم، یک ماشین فرمول یک را برانید، می‌توانید؟

بنابراین ما از توزیع‌کنندگان حرفه‌ای باشگاهی ، مربیان شخصی و شرکای تأییدشده برای ارائه‌ بهترین سرویس‌های ممکن به شما بهره می‌بریم. شما می‌توانید با استفاده از بخش باشگاه ها در سایت ، نزدیک‌ترین همکار ما به خودتان را پیدا کنید. هم‌چنین می‌توانید با ما در ارتباط باشید و ما نزدیک‌ترین توزیع‌کننده تأییدشده را به شما معرفی می کنیم.

چه چیزی برای استفاده شخصی در پکیج Easy Motion Skin وجود دارد؟

Easy Motion Skin شامل پوشش مخصوص Motion Skin شخصی شما، پاورباکس (با شارژر) و اپلیکیشنی برای دستگاه‌های IOS است که باید از فروشگاه اپ استور دانلود کنید. می‌توانید Easy Motion Skin را از طریق آیفون و یا آیپاد خود مدیریت کنید.

کجا می‌توانم Easy Motion Skin را امتحان کنم؟

ما دارای شبکه‌ای فزاینده و گسترده از مربیان حرفه‌ای، باشگاه ها ، درمان‌گران، و مراکز توان‌بخشی هستیم که می‌توانید در آن‌جا سیستم را امتحان کنید و مشاوره بگیرید. از لیست باشگاه ها یک متخصص انتخاب کنید یا با ما در تماس باشید تا نزدیک‌ترین توزیع‌کننده را به شما اطلاع دهیم.

هزینه‌ی پکیج باشگاهی Easy Motion Skin چقدر است و چه چیزهایی را شامل می‌شود؟

جهت آگاهی از قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید. این پکیج دارای مجوز تجاری Easy Motion Skin باشگاهی و همچنین یک پکیج کامل پوشش مخصوص Motion Skin (جلیقه) است. نرم‌افزار Easy Motion Skin باشگاهی بیشتر برای کاربران حرفه‌ای و استفاده‌ی تجاری طراحی‌شده است. این نرم‌افزار شامل ویژگی‌هایی مانند ثبت مشتری، گزینه‌های پیشرفته‌ی برنامه‌ریزی و گستره‌ای از تنظیمات است.

تفاوت پکیج‌های Easy Motion Skin باشگاهی در چیست؟

اصولاً تفاوتی با هم ندارند، چه ورژن باشگاهی و چه تمرین شخصی.

در Easy Motion Skin باشگاهی ، پرسنل حرفه‌ای و تمرین‌دیده همه‌ی جلسات تمرینی را زیر نظر می‌گیرند. بنابراین مثلاً به این دلیل که نرم‌افزار باشگاهی ، مشتریان و موفقیت آن‌ها در سیستم را ذخیره کرده است، تقاضا برای آن افزایش یافته است. استفاده از سیستم باشگاهی نیازمند مجوز کاربری تجاری نامحدود است. مربیان و درمانگران حرفه‌ای می‌توانند برنامه خود را تنظیم کنند و با سیستم باشگاهی عملکرد خود را بهبود ببخشند. باشگاه ها همچنین شامل برخی لوازم جانبی مانند جلیقه، حمایت بازاریابی، و موارد جزئی این چنینی می‌‌شوند.

نمونه‌ی شخصی Easy Motion Skin تنها برای یک نفر و نهایتاً ۲ نفر می‌باشد که باید دارای مجوز اضافی باشد . این نمونه شامل روند ساده‌ی ثبت مربی و پاورباکس شخصی می‌شود و شما برنامه‌ی تمرینی گام‌به‌گام دریافت خواهید کرد تا آهسته‌آهسته و به صورت مطمئن پیشرفت نمایید.

چگونه می‌توانم توزیع‌کننده شوم و مزایای آن چیست؟

ما کانال‌های توزیع جدیدی را در زمینه‌ی تمرین EMS به وسیله‌ی Easy Motion Skin ایجاد کرده‌ایم. مربیان و باشگاه ها قادر خواهند بود در آینده‌ی نزدیک توانایی مشورت‌دهی خود را نشان دهند. زیرا هر یک از مشتریان می‌تواند Easy Motion Skin مخصوص به خود را خریداری نماید. این امر منجر به یافتن گروه‌های هدف جو و کاهش چشم‌گیر بار مالی سرمایه‌گذاری بر روی دستگاه‌های EMS و متعلقات آن توسط مالکان باشگاه ها و مربیان شخصی می‌شود.

ما به توزیع‌کنندگان اجازه می‌دهیم Easy Motion Skin را برای تمرین شخصی (B2C) و Easy Motion Skin باشگاهی را برای استفاده تجاری و ورزش‌های سخت (B2B) بفروشند و بنابراین پورسانت‌های عالی و خدمات تمرین و پشتیبانی بلندمدت دریافت کنند. آیا می‌خواهید یکی از توزیع‌کنندگان باشید؟ پس با ما مکاتبه کنید.

چرا باید برای استفاده از Easy Motion Skin یکی از دستگاه‌های اپل را داشته باشم؟

ما یک واحد مدیریت امن، پایدار و ابتکاری برای شما و سیستم نیاز داریم، و در حال حاضر تنها IOS دارای این ویژگی‌هاست. شما می‌توانید از هر آیفون و آی‌پد که با دانلود اپلیکیشن از اپ‌استور و با هدفون کوچک کار کند، استفاده کنید.

الکترود / جک بر روی Easy Motion Skin کار نمی‌کند.

در بیشتر مواردی که کانال چراغ های دستگاه سبز نیست، دلیل آن یا قرار دادن نامناسب الکترودها روی پوست است و  یا عدم ایجاد گرما در هنگام گرم کردن. این دو مورد بسیار مهم هستند. بسته به این‌که در یک روز خاص شرایط خوبی داشته باشید یا خیر، برای گرم کردن بین ۵ ثانیه تا ۱۰ دقیقه نیاز دارید. برای کسانی که سطح چربی بدن آن‌ها پایین است، ناکامی فنی به‌ندرت اتفاق می‌افتد و عموماً به‌دلیل کشیدگی بیش‌ازحد و  یا نگهداری نامناسب Motion Skin است.

این وضعیت را می‌توان به‌راحتی بررسی کرد:

پوشش مخصوص Motion Skin را به صورت مسطح روی میز قرار دهید و پاورباکس را به صورتی که می‌خواهید Motion Skin را بپوشید، به آن متصل کنید. اپلیکیشن را تنظیم کرده و پاورباکس را متصل نمایید. اکنون تمام کانال‌ها قرمز هستند. شما اکنون Motion Skin را نپوشیده‌اید و پوست شما متصل نشده است. الکترود کانال‌های فعال را بگیرید و سطوح سیاه‌رنگ را به هم فشار دهید. نمایشگر اپلیکیشن باید ابتدا خاکستری (فرآیند اندازه‌گیری) و سپس سبز شود. شما با این روش می‌توانید راحت و سریع هر یک از کانال‌ها را در صورت شک، کنترل کنید. اگر کانال در هنگام تست کردن سبز نشد، لطفاً با بخش خدمات پشتیبانی ما تماس بگیرید.

ضمانت و تعمیرات

طبیعتاً ما سیستم‌هایمان را ضمانت می‌کنیم. با این‌وجود مشتری ملزم است که در هنگام تحویل سیستم آن را بررسی کند و همیشه با احتیاط عمل کند.

الکترودهای سیستم، مصرفی هستند و باید به‌عنوان محصولی دارای فناوری پیشرفته، بااحتیاط حمل شوند. اگر بااحتیاط حمل صورت نگیرد، ممکن است آسیب وارده قابل تعمیر نباشد و مجبور شوید یک پوشش مخصوص Motion Skin یا الکترودهای جدید برای سیستم جلیقه خریداری نمایید.

لطفاً احتیاطات لازم را در بخش راهنمای کاربر مطالعه فرمایید و ویدیوهای مربوط به حمل Motion Skin و جلیقه‌ها را مشاهده کنید.

اگر به مشکل فنی برخوردید یا خواستید از ضمانت‌نامه استفاده کنید، می‌توانید به توزیع‌کننده‌ای که دستگاه را از او خریداری کردید مراجعه کنید.

من با اپلیکیشن مشکل دارم

ما نیاز به اطلاعات بیشتری از سوی شما داریم. لطفاً با توزیع‌کننده‌ای که سیستم را از او خریداری نمودید تماس بگیرید. با استفاده از این کانال سریع‌تر به راه‌حل می‌رسید.

اطلاعات کلی:

اپلیکیشن نیازمند این موارد است:
همه اپلیکشن‌های دستگاه IOS باید بسته شوند و دستگاه به طور کامل خاموش شود. ۵دقیقه صبر کنید و سپس آن را دوباره روشن نمایید.

آپدیت‌ها:
دستگاه IOS شما باید همیشه بروز باشد. سیستم را برای آپدیت‌های ضروری چک کنید.

نصب مجدد اپلیکیشن:
اگر مشکل اپلیکیشن همچنان پابرجا بود، آن را حذف کرده و مجدداً از اپ استور دانلود کنید.

اما:
توصیه‌ها را برای دستگاه اپل خودتان مطالعه بفرمایید. شاید بهتر باشد که دستگاه اپل خود را تنظیم کرده و دوباره پیکربندی کنید.

سوزش در نقاط اتصال الکترود ها

بدن شما باید برای تمرین، گرم شده باشد. پیش از تمرین یک لیوان بزرگ آب یا آبمیوه بخورید تا مایعات کافی به بدنتان برسد. الکترودها باید به صورت مسطح و صحیح بر روی پوست قرار داده شوند، اگر نقاطی از بدن به اندازه کافی گرم نشوند، الکترودها نمی‌توانند به صورت کامل با پوست و بنابراین ماهیچه در تماس باشند. اگر انتقال در کل سطح الکترودها صورت نگیرد و تنها در نواحی کوچک این اتفاق بیفتد، ولتاژ بر روی این نواحی کوچک متمرکز می‌شود و حس سوزن سوزن شدن بر روی پوست حس می‌شود. با حرکات مداوم به گرم کردن خود ادامه دهید و از قسمت‌هایی از بدنتان شروع کنید که به اندازه‌ی کافی گرم هستند. نواحی خنک نیز به سرعت گرم می‌شوند و حس سوزن سوزن شدن نیز از بین می‌رود.

اگر الکترودها به صورت کامل و صحیح بر روی پوست قرار نمی گیرند، از بندهای انعطاف‌پذیر استفاده کنید.

زمان زیادی طول می‌کشد تا برخی کانال‌ها سبز شوند

Easy Motion Skin جریان تحریک را با استفاده از اندازه‌گیری مقاومت می‌سنجد.

هنگامی‌که یکی از گروه‌های ماهیچه‌ای به اندازه‌ی کافی گرم شد، که به معنای جریان مناسب است، این گروه ماهیچه‌ای قابلیت تحریک شدن پیدا می‌کند. بدون این ویژگی ایمنی، تمرین در دقایق اول ناخوشایند می‌شود. بخش‌هایی از ماهیچه مانند گردن که خون کمتری در آن‌ها جریان دارد یا بافت کمتری دارند، گاهی نیازمند زمان بیشتری هستند. از وجود مایعات کافی، گرم کردن مناسب و قرارگیری صحیح الکترودها اطمینان حاصل کنید.

برخی کانال‌های دستگاه در هنگام تمرین کار نمی‌کنند

ایزی موشن اسکین (Easy Motion Skin) در اینجا یک ویژگی ایمنی دارد. اگر الکترود به طور کامل در طول تمرین بر روی پوست قرار نگیرد، جریان به صورت انتخابی منتقل می‌شود. این حس سوزن سوزن شدن مخصوصاً در شدت‌های بالا ناخوشایند است.

Easy Motion Skin جریان را رصد می‌کند و اگر این جریان به صورت ناگهانی تغییر پیدا کند، شدت کانال‌هایی که جریان آن‌ها تغییر کرده است به ۱درصد یا نصف کاهش پیدا می‌کند . می‌توان سپس کانال موردنظر را به صورت دستی متصل نمود . حرکت‌های خود را با قابلیت‌های سیستم تطبیق دهید.