آزاد – دینامیک – مؤثر

Easy Motion Skin

سیستم EMS نسل آینده

هر زمان و در هر مکان که خواستید تمرین کنید

اکنون تمرین با سیستم EMS راحت‌تر از هر زمان دیگری است- هر زمان و هر مکان.
این سیستم با استفاده از تکانش‌های کوچک و قابل تنظیم، بازدهی همه برنامه‌های تمرینی را بالا می‌برد و مؤثرترین تمرین عصر کنونی را در پی دارد. این مفاهیم تمرینی کاملاً مبتکرانه است و توسط Easy Motion Skin امکان‌پذیر شده است. همه می‌توانند با استفاده از این سیستم از مزایای تمرین صحیح در خانه بهره‌مند شوند. با این وجود می‌توان از آن در تعطیلات، سفر، یا باشگاه انتخابی استفاده کرد و مانند حرفه‌ای‌ها تمرین کرد.

Easy Motion Skin شخصی خودتان را تهیه کنید و از ورزشکار عادی به ورزشکار حرفه ای یا از معتاد تلویزیون به عاشق تناسب اندام تبدیل شوید. شما تصمیم می‌گیرید که کدام نوع از تمرین مناسب شماست- قدرتی، استقامتی، سرعتی، دینامیک و غیره.
اصول تمرین یکسان هستند و تنها تأثیر و شدت آن‌ها با هم تفاوت دارد.

کوچک‌ترین مرکز تناسب اندام دنیا

کوچک‌ترین باشگاه دنیا

easy-motion-skin-motionskin

پوشش Motion Skin

پیشرفته‌ترین مواد و فناوری‌ها در لباس مخصوص فوق سبک ، ترکیب شده‌اند تا تمرین بر پایه EMS را آسان‌تر و راحت‌تر کنند. برای تمرین دادن کامل بدن شما، Motion Skin به همه گروه‌های ماهیچه‌ای اصلی شما می‌چسبد و حس بدنی زیبا را به شما می‌دهد. به لطف الکترودهای خشک مدرن آن، تمرین ساده و مؤثر تضمین می‌شود.

لباس مخصوص Motion Skin کاملاً متناسب با عملکرد آن است، که این امر به لطف فیبرهای ارتجاعی دارای فنّاوری روز دنیا ، محقق شده است.

easy-motion-skin-powerbox-1

پاور باکس

پاور باکس قلب و موتور این فناوری ابتکاری است.

از فناوری‌های پیشرفته برای مرتبط کردن لباس مخصوص Motion Skin و اپلیکیشن برای ایجاد محصولی منحصربه‌فرد استفاده شده است. قطعات بسیار باکیفیت و پیشرفته در درون پاور باکس قرار دارد که این تنها راه ضمانت کارکرد مداوم و کامل یک دستگاه تمرین پیشرفته EMS مانند Easy Motion Skin است.

easy-motion-skin-app

اپلیکیشن

با دستگاه آیپاد و آیفون خود، راحت و مؤثر Easy Motion Skin را کنترل کنید. با استفاده از صفحه لمسی می‌توانید به‌راحتی و به‌سرعت همه تنظیمات را انجام دهید. بسیاری از برنامه‌های تمرینی تست شده EMS به شما امکان می‌دهند تنظیمات فردی و ترتیب آن‌ها را متناسب با برنامه تمرینی خود انتخاب کنید.

ما به صورت مداوم محتویات و ویژگی‌های اپلیکیشن را ارتقا می‌دهیم. ویژگی بروزرسانی دستگاه به شما امکان می‌دهد در آینده از همه ورژن‌های جدید اپلیکیشن استفاده کنید.

مرور مزایا

ems-time-efficient-training-icon

تمرین مؤثر

سرعت، استقامت، ضد سلولیت یا شل شدن بدن . با Easy Motion Skin ، ورزش شما بازدهی بسیار بیشتری خواهد داشت.
ems-innovatives-produkt-icon

طراحی مبتکرانه

به لطف نوآوری‌های بسیار، اکنون نوعی جدید و داینامیک از تحریک الکتریکی ماهیچه (EMS) امکان‌پذیر شده است.
ems-bluetooth-icon

ارتباط بی‌سیم به لطف بلوتوث

آزادی حرکت به لطف کنترل از طریق بلوتوث و اپلیکیشن: دیگر زمان عوامل محدودکننده گذشته است.
ems-ipad-app-icon

اپلیکیشن‌ها و فضای ابری

سیستم حرفه‌ای و باکیفیتEMS را می‌توان با آیپد و آیفون کنترل کرد و با سرویس‌های ابری (Cloud) و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی لینک کرد.
ems-trockenelektroden-icon

الکترودهای خشک

الکترودهای خشک که توسط EMS ثبت اختراع شده اند ، عملکرد بهینه تکانش‌ها بدون رطوبت اضافی را فراهم کرده‌اند.
ems-battery-icon

باتری لیتیوم یون

هر بار شارژ این باتری برای ۳۰ جلسه تمرین کافی است و طول عمر آن 700 مرتبه شارژ است.
ems-motionskin-icon

فیبرهای با فناوری پیشرفته

پوشش مخصوص Motion Skin ضدباکتری ، همه الکترودها و سنسورها را با هم تلفیق کرده است.
Buch-icon

تمرین و حمایت

هر یک از مشتریان پیش از آغاز اولین جلسه تمرینی، توسط متخصصان ما پشتبانی می‌شوند و از آن‌ها مشاوره حرفه‌ای می‌گیرند.
ems-trainingsprogramme-icon

بیش از 30 برنامه تمرینی

برنامه‌های تمرینی مختلفی با در نظر گرفتن پالس ها و فرکانس های مورد نیاز هر ورزشکاه با توجه به آمادگی و نوع تمرین از پیش نصب شده‌اند.

لذت خالص همراه با انرژی خالص فقط با موشن اسکین

پوشش Motion Skin همه الکترودها و سنسورها را با هم تلفیق کرده است و درعین‌حال انعطاف‌پذیر ، قوی، بهداشتی و نگهداری از آن ساده است . الکترودهای خشک برای رطوبت بدن رسانا هستند و بنابراین می‌توانید تمرین EMS خود را بدون رطوبت اضافی و یا پوشش دیگری کامل کنید.

قلب سیستم، یعنی پاورباکس، به شیوه‌ای ساده به لباس مخصوص Motion Skin متصل شده است و سپس از طریق بلوتوث به اپلیکیشن متصل می‌شود. این امر امکان مدیریت ساده و بی‌سیم تمرین را برای گرفتن بهترین نتیجه فراهم کرده است.

Motion Skin فوق سبک اکنون راهی جدید برای تمرین EMS  ایجاد کرده است.

این دستگاه فناوری پیشرفته و مواد مدرن را در طراحی مینیمالیستی و ساده ای  ترکیب کرده است .

فیبرهای پردوام، ضد باکتری و با فنّاوری پیشرفته، اساس پوشش مخصوص Motion Skin هستند. ما از قطعات فنی ابتکاری و آزمایش‌شده برای ایجاد نسل جدید عرقگیرهای ورزشی استفاده کرده‌ایم، که امکان برخورداری از مزیت‌های دیگر محصولات EMS که در بازار وجود دارد را فراهم می‌کند.

با فناوری پیشرفته، سبک و راحت

کار کردن با Easy Motion Skin بسیار راحت است و باعث می‌شود فرد تصور مثبتی از بدن خود داشته باشد.

این محصول با وجود فناوری پیشرفته، دارای انرژی مثبت بالایی برای ورزشکاران بوده و مانند یک پوست دوم عمل می‌کند.

همه الکترودها و سنسورهایی که نیاز دارید در Motion Skin قرار داده شده‌اند . ما با استفاده از الکترودهایی که بر روی پوست محکم می‌شوند و همچنین فیبرهای ضد باکتریایی پیشرفته، ما یک پوشش ورزشی بی نظیر ایجاد کرده ایم.

پاور باکس، قلب سیستم

تکانش‌های از پیش تعریف‌شده در برنامه‌های تمرینی دامنه تحریک الکتریکی بین ۷ تا ۱۰۰هرتز (فرکانس پایین علمی)، گنجانده شده‌اند.

تنها یک‌بار شارژ باتری یون لیتیوم فوق سبک برای ۲۰جلسه تمرینی ۲۰-۳۰دقیقه‌ای کافی است. اگر به خوبی از این باتری‌ها مراقبت شود، می‌توان‌ آن¬ها را بین ۷۰۰ تا هزار بار شارژ کرد.

پاور باکس، قلب سیستم و موتور Easy Motion Skin است. پاور باکس که از طریق بلوتوث به آیپد و آیفون متصل می‌شود، قدرت تکانش؛ فرآیندهای برنامه و مقیاس‌های کنترلی را کنترل می‌کند و کارکرد بی‌سیم را تسهیل می‌کند.

مجموعه‌ای از فناوری‌های پیشرفته در درون پاور باکس امکان تمرین EMS بی‌سیم را در عصر کنونی فراهم کرده است. فرصت‌های جدید و فوق‌العاده برای روال‌های تمرینی ناشناخته که اکنون وجود دارند، نتیجه متصل شدن پوشش مخصوص Easy Motion، پاور باکس و اپلیکیشن این دستگاه است . با تکنولوژی پاورباکس زمان تمرین آزادانه EMS فرا رسیده است.

اپلیکیشن هوشمند و ساده

در طول تمرین EMS، می توانید از صفحه لمسی برای تنظیم دقیق گروه های الکترودهای Motion Skin استفاده کنید. شما می توانید نواحی را به صورت کلی، جداگانه و ترکیبی انتخاب کنید تا تنظیم موثر، سریع و دقیق شدت تحریک ممکن شود.

شما همیشه می توانید روندهای تمرینی و مراحل مکث و تحریک را به صورت مستقیم ببینید. به لطف اپلیکیشن پردازش شده و قابل فهم EMS و همه عملکردها و تنظیمات این اپلیکیشن، تمرین EMS به ورزشی بی بدیل تبدیل شده است.

آپگریدها و بروزرسانی های نرم افزار نیز امکان برخورداری شما از ارتقای اپلیکیشن در آینده را فراهم کرده است.

Easy Motion SKin App

رابط کاربری Easy Motion Skin در اپلیکیشن های آیفون و آیپد امکان کنترل تمرین EMS را فراهم می کند. از زمانی که تمرین را آغاز می کنید تا هنگامیکه تمام می شود، این اپلیکیشن بر روی اطلاعات ضروری متمرکز می شود و تنظیم کردن آن نیز ساده است.

هنگامی که از آن استفاده می کنید، این اپلیکیشن به شما توضیحاتی می دهد و نکته هایی را به شما یادآور می شود تا به تمرین شما کمک نماید.

بیش از 30 برنامه تمرینی در این اپلیکیشن وجود دارد و با استفاده از پاورباکس به Motion Skin متصل می شود. دامنه فعالیت های تمرینی از قدرتی، متابولیسم/ سلولیت، پیشرفته، چربی سوزی و استقامتی تا ریلکس کردن ماهیچه می باشد. فرکانس های مجزا و ترتیب های زمانی به هر یک از دامنه فعالیت ها اختصاص داده می شود. این شیوه باعث ایجاد برنامه های تمرینی مناسب می شود تا بتوانید از برنامه تمرینی متناسب با اهدافتان استفاده کنید.

ویژگی های اپلیکیشن

رابط کاربری توسط صفحه لمسی برای کنترل تمرین
آپگرید راحت آن به معنای به روز بودن همیشگی شماست
ورود سریع کاربر به اپلیکیشن به لطف قابلیت تشخیص بارکد
ارائه بسیاری از توضیحات، نکات و راهنمایی ها
اتصال بی سیم بلوتوث برای آزادی حرکتی کامل
بیش از 30 برنامه تمرینی از پیش تعریف شده موثر
همه برنامه های تمرینی از نظر پزشکی ارزیابی شده اند
کاربر می تواند پروفایل و آمار تمرین خود را ذخیره نماید
قابلیت حافظه به شما کمک می کند برنامه تمرینی مخصوص به خودتان را ایجاد کنید
دسترسی به داده های جاری از طریق محیط iCloud